29 Mart 2013 #1714475

İstanbulbilisim.com.tr Yanlış Bilgi Vererek Yanıltıyor!

İstanbulbilişimin 23 yıllık tecrübesinin hiçbir işe yaramadığını bu tecrübeyi müşteriyi yanıltmakta kullanmaya çalıştıklarını düşünüyorum. 17 mart 2013 te siteden Canon 650d fotoğraf makinesi aldım ürünü aldığım gün ve saatte''Canon Türkiye garantili'' yazıyordu ve tek çekim ödemesini yaptım.


Ürünü aldıktan sonra 12 gündür gelmesini beklediğim için 9 yada 10 defa müş. hiz. aradım ve 3 görüşmemde de bana ürünün Canon Türkiye garantili olduğu söylendi. ancak dün öğrendim ki ithalatçı garantili gönderilecekmiş. bu yanıltmak değilde nedir? birde bana cevaben kullanılan jargondaki farklılıktan böyle olduğu söylendi. tükoder'e konu ile ilgili başvurumu yaptım.

Yunus 237 Okunma

Cevaplar

  • Yunus12 Nisan 2013

    herkesede aynı maili atmışlar arkadaşlar. yok efendim gümrükten gelmesini bekliyoruz, isterseniz paranızı iade edebiliriz diye. hep aynı yalan, işte 23 yıllık tecrübe: BU TECRÜBENİN ADI İSTANBUL BİLİŞİM..(!) Uzak duruuuuu.....n Benimle aynı siparişi veren (canon650d) ve aynı sorunlarrı yaşayan bir grup var face'te ya, düşünün artık. ben iptal ettim alışverişimi çok şükür, başka ürünlerde sipariş verenlere de aynı bahaneler. Bir ürün 10 gündür gümrükte olu mu arkadaşlar? Bilen bilir gümrükte ki her gün ekstra ve büyük maaliyet.. bunlar bizi enayi zannediyorlar ama görecekler yıl sonundaki satış rakamlarındaki düşüşleri, 2014 onlar için milat olacak, şapkalarını çıkarıp düşünürler inşallah, yazık olur yoksa o kadar çalışanına, o kadar işsize..

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamız yurtdışından ithal ettiği ürünleri Türkiye'ye planlandığı gibi zamanında getirmektedir.Gümrük prosedürleri nedeniyle elimizde olmayan nedenlerden dolayı gecikmeler yaşanmaktadır..Ürünler stoklarımıza girdiğinde ivedilikle kargo işlemleri yapılmaktadır.Gecikme nedeniyle özür dileriz. Para iadesi hakkınızı da kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön