13 Mayıs 2014

İstanbulbilisim.com.tr Ücret İadesini Yapmadı

İstanbulbilisim.com.tr firmasından kızım G*** Ç. adına almış olduğum HTC desire cep telefonunun devamlı arızalanması üzerine, Bilecik Tüketici Hakem Heyeti kararı gereğince, fatura bedelinin ödenmesine karar verilmesine rağmen, söz konusu firmanın isteği doğrultusunda, telefon firmaya iade edilmiştir.


Ancak firma, bu güne kadar bedelini iade etmemiş, her seferinde, konu hakkında müşteri temsilcileri muhatabımız olmuştur. Firmanın uyarılarak, haciz yolu açık olan alacağımızın acilen vermiş olduğumuz hesaba yatırılmasını istiyorum.

Erol 601 Okunma

Cevaplar

 • Erol17 Haziran 2014

  İstanbul Bilişim firmasından alacağımızı, ancak, icra kanalı ile tahsil ettik. Biz bir şey kaybetmedik. Ancak, İstanbul bilişim bizi kaybetti. Ne kazandığını merak ediyorum. İstanbul bilişimin bu tutumunu her yerde anlatıyor ve İstanbul Bilişim'in saygınlığını yitirdiğini kınayarak belirtiyorum. Saygılarımla.

 • Erol10 Haziran 2014

  Sayın Baylar, " Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir." ne anlama gelmektedir. Bu ilgili departman neresidir. ne iş yapar. Müşteri memnuniyetinin yolu bu değildir. İstanbul bilişim, bir telefon bedelini icra tolu ile ödemeyi seçmekle itibarını kaybetmiştir. Bunu denetleyen bir yetkili yok mudur?. Sayın İstanbul Bilişim genel müdürü, müşteri hizmetlerinde çalışanlarınıza lütfen eğitim veriniz. Firmanızı itibarsızlaştıran ve müşteri maduriyetini giderme konusunda yetersiz kalan çalışma biçimini bıraksınlar. Sonuç doğurmayan bir iletişim, iletişim değil, müşteri aldatmasıdır. Biz sizden sonuç alamadığımız için, icra takibi başlattık.Keşke buna meydan vermeseydiniz. Firmanızla yaşadığımız bu olumsuz durumu her yerde anlatmaktayım. Bilgilerinize.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi09 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

 • Erol20 Mayıs 2014

  İstanbul Bilişim A.Ş firması, müşteri memnuniyetinin maliyetini henüz kavramış olmadığını düşünüyorum. Çözüm sürecinde, bilgiler, ilgisiz veya konu hakkında bilgi sahibi olmayanlarca cevaplandığı sürece, sonuca ulaşmak mümkün gözükmemektedir. Biz sorunumuzun çözüme ulaşmamasında, firmanın gayri ciddi yöneltildiğini düşünmeye başladık.İcra yolu açık bir sorunda, bir firma sorumlusu ancak bu kadar duyarsız olabilir. Yaşanan süreç bunun delilidir. Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön