15 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9166953

İstanbulbilisim.com.tr Teknik Servisi Telefonumu Yapamıyor  ve Değişim Yapmıyor!

İstanbul Bilişim'den aldığım LG G4 telefonumu hiçbir problem yokken kapanıp açılmaması üzerine İstanbul Bilişim teknik servisine yolladım. Telefon yapım aşamasında iken teknik servisi bilgi almak için aradığımda ana kartı yanmış parça bekliyoruz dediler ama telefon elime ulaştığındaki belgede ana kartının değiştiği bilgisi bulunmuyordu yani değişmemiş.


Telefonu açtığım andan itibaren ekran sorunlarıyla karşılaştım. Ekranın yarısı çizgi çizgi olup kararıyordu ve kısa süre içerisinde telefonu teknik servise geri yollamak zorunda kaldım ve ekran kartını değiştirdiklerini belirtip telefonumu yolladılar. Şimdi de şebeke sorunları yaşıyorum. Sim kartla ilgili olup olmadığını test ettim sim kartta problem yok. Dolayısıyla İstanbul Bilişim teknik servisi telefonumu her defasında tam olarak sorun çözülmeden ve başka bir sorunla bana geri yolladı.

Dilek Dilek 2.111 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi16 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları