25 Mart 2015
Yorum Yap
#3135825

İstanbulbilisim.com.tr Stokta Olmayan Ürünün Satılması!

İnternet sitesinde satışı yapılan Canon 700d kamerayı almak için Cumartesi günü Çağlayan merkez mağazaya gittim. Cihaz + hafıza kartı almak istedim hemen sipariş geçtiler ve kasaya yönlendirdiler. Hatta kasada ödeme için kredi kartını istediler, bende önce cihazın gelmesini istedim.


Derken satış temsilcisi 10 dk. sonra kıvrana kıvrana geldi ve ürün stoğumuzda yokmuş dedi. Nerede stok olduğunu sorduğumda Yenibosna mağazamızda var cevabını aldım ve ayrıldım.


Bugün yolum Yenibosna'ya düştü, önce internetten ilana baktım, aktifti ve mağazaya gittim. Cihazı almak istediğimde yine sıkılmadan ellerinde olmadığını söylediler. Stok bilgisi almadan sipariş vermeyin ya da mağazaya gitmeyin!

Samet Samet 739 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınızdan tekrar özür diliyoruz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

  • Samet25 Mart 2015

    Bugün ilanın hala yayında olması sizin ayıbınız. Oysa dün zaten görevli arkadaşalarabildirmiştirm durumu. Bu ne ciddiyetsizlik!

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

Ziyaretçi Yorumları