02 Aralık 2016 #7104194

İstanbulbilisim.com.tr Siparişleri Gönderme Sorunu!

Her zaman yazıcı için 1 adet kartuş yedek alırdım (lc569xl-bk) brother marka siyah kartuş bana 569 yerine 539 numaralı kartuşu göndermişler. Paketi açtım üzerindeki numaraya hariç her şey kutusuyla aynı olmasına karşın paket açıldığı için benden kartuşu almadılar. Bende hemen yenisi gelmesi için 3 adet yanlış olan 539 kartuştan sipariş ettim. Aynı gün yanlışı fark edip aradım.


''Tamam kargo çıkmadı, değişikliği yaptık'' dediler. Ancak elime gene gene 539 numaralı kartuş geldi. Sene sonu olması sebebiyle benim gibi serbest imar işleri yapan kişilerin fazlasıyla yazıcıya ihtiyaç duyar. Ancak ben 1 haftadır çıktıyı dışarıdan alıyorum. Ayrıca ilk aldığım kartuş ile son aldığım kartuşun fiyatları farklı iade almasalar bile ödeme yapmaları gerekiyordu. Bunu da yapmadılar. Daha önce de sarı kartuş için aynı sıkıntıyı yaşadım. Hata yapılan DP-2091***.

Olcay 820 Okunma

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi02 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön