03 Şubat 2014

İstanbulbilisim.com.tr Orijinal Şarj Aleti Vermedi.

27.01.2014 Pazartesi günü akşamı Airport AVM 'deki İstanbulbilisim.com.tr'den almış olduğum iPhone 5S cihazımın paketini eve gelip açınca şok oldum. İçinden tuhaf bir şarj aleti çıktı. Saat geç olduğu için mağazayı da arayamadım ve ertesi gün çağrı merkezini aradığımda telefonu alırken satış elemanlarının herhangi bir uyarıda bulunmadıklarını ve bu cihazımı en azından şarj aletini değiştirmelerini istedim. Karşıda ki bayan arkadaş kesinlikle telefonu değiştirmeyeceklerini ve bana dönüştürücü aparat vereceklerini söyledi. Tekrar mağazaya gittiğimde ekte resimlerini gönderdiğim çok komik ve çok uydurma aparatı verdiler. İstanbulbilisim.com.tr'den en kısa zamanda orijinal şarj aleti istiyorum.

Mehmet 493 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet06 Şubat 2014

  Peki bu konu hakkında satış elemanlarının bizi bilgilendirmesi gerekmez miydi? Keşke ürünü satarken bilgi verilseydi bende bu ürünü değil de disbiritör ürünü alırdım. İstanbul bilişime güvendiğimiz için hata mı yaptık? Peki neden ürünü satarken kutuyu açıpta kontrol ettirmiyorsunuz. Kapalı kutularda ne olduğu belli olmayan ürün satıryorsunuz. Keşke kurulumda da yardımcı olsanız.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli müşterimiz, Talebinizi şu anda olumlu olarak karşılayamıyoruz.Ürünler kapalı kutu olarak gelmektedir ve size ayrı olarak şarj cihazı gönderilmez. Saygılarımla

 • Mehmet03 Şubat 2014

  İçerisinde ki şarj aleti orjinal olabilir fakat ülkemize uymlu olmadığı için ülkemize uyumlu orjinal şarj aleti talep etmekteyim. Bütün cihazlar yurt dışından geliyor ki. Hangisi ülkemizde üretilmekte. ileride verilen aparattan dolayı (Ark yapma gibi) çıkabilecek problemlerde kullanıcı hatası diye garanti dışına kalmayacağını kim garant edebilir.Benim tek ricam ülkemize uygun orjinal şarj aletidir.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi03 Şubat 2014

  Merhabalar, Ürünler yurtdışından gönderildiğinden dolayı yurtdışı prizlerine uygun çıkmaktadır.İçerisinmdeki şarj cihazı orjinaldir. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön