01 Mayıs 2013

İstanbulbilisim.com.tr Kayıt Dışı İpad 4 Satışı!

11.03.2013 tarihinde aldığım İpad 4 4g cihazım İnternet'e bağlanamıyor(bundan önce aldığım ipad 3 bozuk çıktı değişim yapıldı. Aradaki farkı ödeyerek ipad 4 aldım). İmei sorgulattığımda kayıt dışı olduğu tespit edilen cihaz diyor.

Firmayı aradım, bir ay önce aldığım cihazın kaydının bir hafta içinde yapılacağı söylendi, ama verilen süre dolmasına rağmen hala cihaz kayıt dışı görünmektedir. Bana kayır dışı cihaz satmış olmalarından dolayı hem Maliye'ye hem de tüketici hakları mahkemesine başvurmak suretiyle hakkımı arayacağım. 3 kuruş ucuz diye sitenizden ilk defa alışveriş yaptım, 3 aydır uğraşıyorum.

Metin 283 Okunma

Cevaplar

 • Metin14 Mayıs 2013

  Firmanın cevabında da görüldüğü gibi 6 mayısta açılacağı söylendi. Bugün ayın 15 i ve halen ipad internete bağlanmıyor.

 • Metin10 Mayıs 2013

  Bugün ayın 10'u ve ipad hala açılmadı.....

 • Metin03 Mayıs 2013

  Görüştüğüm bütün müşteri temsilcileri farklı bir tarih verdi. Kimi 3 gün kimi bir hafta süre verdi. Bekleye bekleye 1 ayı geçirdim. Buraya cevap veren bayan süreyi biraz daha uzun tutmuş. Btk yı da bu işlemle ilgili aradım. Onlar ise kayıt işleminin internetten yapıldığını ve çok kısa bir süre tuttuğunu belirttiler. Son kez ayın 6 sını da bekleyeceğim. Sonra soluğu mahkemede alacağım ve Maliye'yi de bu durumla ilgili bilgilendireceğim. Ben parayı sokaktan toplamıyorum. 4g özelliği olanla olmayan arasında 300 tl fark vardı. Bir daha bedava verseniz, sizden birşey almam.

 • istanbulbilisim.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızı 06.05.2013 sabahından itibaren kullanmaya başlayabileceksiniz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön