12 Nisan 2013

İstanbulbilisim.com.tr Kayıt Dışı Cihaz!

İstanbul Bilişim' in Çağlayan' da bulunan şubesinden 10/04/2013 tarihinde Samsung Galaxy S III marka cep telefonu aldım. Bugün sabah itibariyle telefonuma, telefonun imei numarasının kayıtlı olmadığına ilişkin mesaj geldi. Hemen firma ile iletişime geçtim. Teknik servis bana telefonun kayıtlı olmadığını doğruladı.


Bu duruma göre İstanbul Bilişim' in bana telefonu satış tarihinde vermiş olduğu telefon kayıt dışı bir telefon!! Firma iade işlemi yapacağını belirtti ancak iade için Çağlayan' a değil Airport Alışveriş merkezindeki şubeye gitmem gerekiyor. İnanılmaz bir durum. Suç duyurusunda bulunacağım!

Özgün 788 Okunma

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Telefonların imei kayıtları için BTK'ya gerekli başvurular yapılmıştır. Firmamızın kayıt dışı telefon satması mümkün değildir.Gümrük işlemleri sırasında tüm ürünler kontrol edilir ve BTK'ya gerekli başvurular bu noktada yapılmak zorundadır.Başvuruların onaylanması prosedürler gereği uzamakta bu zaman zarfında müşterilerimize uyarı mesaj gitmektedir.Telefonunuzla ilgili bir sorun olmayacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön