29 Ağustos 2013 #1982375

İstanbulbilisim.com.tr Hatalı Farklı Marka Bir Ürün Yolladı Değiştirmedi!

İstanbulbilisim.com.tr'den internet üzerinden aldığım Arnica marka elektrikli süpürge yerine bana Dyson marka hatalı farklı bir ürün yollandı. Bana yollanan hatalı ürün aldığım üründen 600 TL daha pahalı bir ürün olmasına rağmen insanlık adına ben ürünü geri yolladım ve kendi ürünümün yollanmasını istedim.


22.08.2012'de ürünü geri kargoya verdim, bugün 28.08.2013 aradan geçen bu süre zarfında bir kere bile geri aranmadım sürekli ben aradım ve bu uzun süre zarfında hala ürünüm kargoya verilmemiş.


Site üzerinden açtığım tickete cevap vermek ise hak getire. Bu nasıl müşteri memnuniyetidir. Sorumlu olanlara hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.

Hamza 310 Okunma

Cevaplar

  • Hamza30 Ağustos 2013

    Hatalı gönderim yapıldığında ben bunu olumlu olarak karşıladım hata yapmak insanlara mahsustur fakat bu 8-9 günlük süre zarfında bir kez bile aranmamak,aradığımda müşteri temsilcilerinden bazılarının umursamaz tavırları insanı gerekten sinirlendiriyor.Bi müşteri temsilcisi ben bilgi alamıyorum sizi depoya aktarıyorum siz bilgi alın derken diğer gün aradığımda depoya aktaram yapamıyoruz denmeside olayın vahimliğini özetliyordur.Kısacası yaşadığım bu talihsiz olay değilde firmanın UMURSAMAZLIĞI yüzünden bir daha istanbulbilişim'den alışverişi düşünmüyorum.

  • Hamza30 Ağustos 2013

    Yanlış ürünü 22 sinde geri kargolamama rağmen doğru ürün 29 unda anca elime ulaştı bu 8 günlük süre zarfında Müşteri hizmetlerinizle en az 2 saatlik görüşmem olmuştur ve hepsinde de ben aradım tarafınızdan 1 kez bile aranmadım bu ilgi içinde teşekkür ederim.Bende Sosyal medya üzerinde gerekli uyarıları yapacağım.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir. Yanlış ürün gönderimi kargo firmasından kaynaklanmıştır.Firmaya ilgili uyarı yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön