23 Mayıs 2015

İstanbulbilisim.com.tr Duyarsız ve Sorumsuz Çalışanlar!

Daha önce defalarca yazdım ürünlerini iade ettim, benim paramı iade etmiyorlar, nasıl bir firmadır? Müşteriyi bu kadar umursamaz olabiliyor,bunları bu kadar umursamaz, rahat, vurdum duymaz ve çalışanları kaba kılan nedir, biri açıklama yapsın, emin olun bu firmayı BİMER'e kadar yazacağım.

Suzan 749 Okunma

Cevaplar

  • Suzan24 Mayıs 2015

    Asla ürünü kabul etmiyorum bahaneler uydurmayın paramı iade edin ilk günden beri bahane uyduruyorsunuz ben ilk ürünü göndereceğim dediğimde de bahane uydurdunuz bahane uydurmayın paramı iade edin siz nasıl bir firmasınız veya çalışanlarsınız inat ettiniz siz ne kadar insafsız ne kadar adaletsizsiniz hiç mi o firmada insan evladı yok yıllarca param sizde kalsa da o ürünü kabul etmeyeceğim.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi23 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Daha önceki yanıtlarımızda da aktardığımız üzere, gönderim yapmış olduğunuz ürün iade şatlarına uygun olmadığından (Kutu içeriği eksik) tarafımızdan herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Ürün, 3 kez kargo ile gönderim yapılmış ancak tarafınızdan kabul edilmemiştir. Talep etmeniz halinde tekrar gönderim yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön