02 Temmuz 2013

İstanbulbilisim.com.tr Aynı Gün Kargo Anlayışı!

http://www. istanbulbilisim. com. tr sitesinden gece 01:00 civarlarında sipariş verdim. Ürün sayfasında "Aynı gün kargo" yazıyordu. Uzun uğraşlar sonucu ulaştığım son derece kaba bir müşteri temsilcisi (ki şikayetimi asla dinlemeyerek ve beni anlamayarak telefonu suratıma kapattı) bana aynı gün kargo anlayışının akşam üzeri saat 17:00 olduğunu belirtti.


"Peki internet sitenizde bu yazıyor mu?" diye sorduğumda yine son derece kaba bir şekilde "bunu yazmak zorunda mıyız?" diye cevap verdi.

Onur 119 Okunma

Cevaplar

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; Aynı gün kargo ibaresi ürünün aynı gün sizlerde olacağını değil o gün içerisinde kargoya teslim edileceğini ifade eder. Tüm kargo firmaları saat 17:00 den sonra kargoları teslim alıp dağıtımına başlar. Bu nedenle kargo teslimatı bir sonraki güne sarkabilir. Şikayetinizle ilgili kayıtlar dinlenerek size karşı gösterilen tutumla alakalı gerekli yetkililere bilgi verilerek işlem yapılacağı konusunda kuşkunuz olmasın, yaşanan problemden ötürü özrümüzü iletmek isteriz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön