28 Ekim 2016 #6800707

İstanbulbilisim.com.tr Ayıplı Malı Kullanmam İçin İkna Etmeye Çalışıyorlar!

İstanbul Bilişim'den 30.05.2016 S6 Edge telefon almıştım. Telefon aldığım ilk günden beri cayır cayır, anormal bir şekilde ısınıyordu. Kullanmadığım zamanlarda bile ısınıyordu. 11.08.2016 servise verdim. Verdikten 1 ay sonra aradım Delta'yı ve "ana kart değişecek" dediler. Bir cihazın alındığı ilk günden beri anormal bir şekilde ısınması ve ana kart değişecek olması, cihazın apaçık ayıplı olduğunu gösteriyor! Görüşmenin üstüne 1 ay daha geçti ve onarım süresi tamamlandığı ve alınabileceği hakkında mesaj geldi. Halbuki, önceki görüşmede yeni cihaz talebi oluşturulmuştu. Mesajın üzerine İstanbul Bilişim'i aradım, durumu bildirdim, ilk aramada yüzüme kapattılar! İkinci aramada da "bilgilendireceğiz" dediler ama herhangi bir dönüş olmadı. Şikayet mailinden bir hafta sonra Delta aradı, resmen ayıplı mal için ikna etmeye çalışıyorlar! Hakkım olan yeni cihaz ısrarımla, stokta yok yalanını söylüyorlar!

Selman 488 Okunma

Cevaplar

  • Selman10 Kasım 2016

    Her seferinde aynı şey... İlgili birime iletildi, dönüş yapılacak. Şikayeti yazdıktan sonra takip ettim siteyi yazdığınız gün gördüm, o günden beri hiç arayan olmadı. Oyalama taktiğiniz güzelmiş. Bundan sonra ben uğraşmayacağım, siz uğraşacaksınız. Mahkemeyi de böyle oyalayabilecek misiniz bakalım... !

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili departmana iletilmiştir.En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön