01 Nisan 2013 #1716846

İstanbulbilisim.com.tr Aldığım Ürün Arızalı!

Padopia tablet aldım ve web sitelerinde anlattıkları kalitede değildi. Çağlayan mağazalarındaki satışçı N*** beye konuyu telefonda anlattım ve üzerini tamamlayıp daha iyi bir tablet almak istediğimi söyledim ve hayır dedi. Son 2 ayda 4 tane laptop ve tablet aldığımı ve şirketimizin her ihtiyacını da istanbulbilişimden tedarik ettiğimizi söylediğim halde ilgilenmedi. Mağaza müdürüne sormasını istedim ve gerek yok ben karar verebilirim dedi. Telefon konuşmalarını kayıt ediyorlarsa dinleyebilirler ve biraz öncede şarj aleti yandı prizde durup dururken. Voltajdan falan bahsetmeyin sakın çünkü bir çok cihaz var aynı prize takılı ve hiç bir şey olmadı diğerlerine. Ürünün değiştirilmesini istiyorum.

Ali 109 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Nisan 2013

    Bravo! Garanti sürecini dahi üstlenemiyorsunuz. Şaşkınlık içerisindeyim ve bir daha İstanbul Bilişim'in adını bile duymak istemiyorum. Size hayırlı işler.

  • istanbulbilisim.com Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Garanti belgenizde yazan firma ile irtibata geçebilirsiniz.Firma ile görüşmemiz sonucu ürün değişimi garantiyi veren firma tarafından yapılacaktır.Bir sorun yaşadığınızda Nihat Beyle görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, İstanbul Bilişim A.Ş. Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön