26 Mart 2013 #1707679

Standard Varlık Borcumu Ödediğim Halde Borçlu Görünüyorum!

2009 yılında ödediğim borcumun hala sistemden kaldırılmadığının nedeni. Bankaya kredi için başvurduğumda bana; ödemiş olduğum borcumun olduğunu beyan ediyorlar , lütfen bunu gerekli yerlerden temiz olduğunu bildirilmesini ve benim mağduriyetimin giderilmesini, bilgilerimin incelenip bir an evvel olumsuzlukların engelini kaldırılmasını yetkililerden istiyorum.

Namık 603 Okunma

Cevaplar

  • Namık'ın Teşekkür Mesajı21 Temmuz 2013

    benim ,kaybettiğim önemli bir evrağı tekrar ;isteğim üzere gönderdikleri için çok teşekkür eder orda tüm çalışanları kutlarım...

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Şirketimizin Standard Varlık Yönetim A.Ş.olan ticari ünvanı İstanbul Varlık yönetim A.Ş. olarak değişmiştir. Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön