14 Ocak
Yorum Yap
#11445393

İstanbul Varlık Yönetim Telefonla Rahatsız Ediyor!

İstanbul Varlık Yönetim tarafından M** Y**' a ulaşmak amaçlı sürekli aranarak rahatsız ediliyorum. Sözü edilen şahısla kardeş olmamıza rağmen 22 yıldır görüşmüyorum ve hiçbir bağlantım yok. İstanbul Varlık adına farklı cep ve sabit numaralardan farklı kişiler aramakta olup kendilerine durumu izah ettiğim halde aramalar bitmek bilmiyor. Aile bireylerimin kullandığı adıma kayıtlı 5 adet GSM numarası var. Hepsini de arıyorlar. Numaramı nereden aldınız sorusuna M**Y**'la iletişim numarası olarak verildi cevabı aldım. Kimin verdiği nasıl aldıkları belli değil.


Ben bu hatları aldığımda zaten bahsi geçen şahısla görüşmediğim için onun vermesi de mümkün değil. Artık aramaları amacın dışında taciz boyutunu aldı. Eşim çocuklarım kayınpederim ve şahsım sürekli aranarak rahatsız ediliyor. Her arayana durumu izah ediyorum ama ben ilk defa aradım cevabı veriyor. Aradıkları numaranın adıma kayıtlı olduğunu İ** Y**'a ait olan numaradan M***Y** adlı şahsı nasıl aradıklarını sorunca acaba bilginiz var mı diye aradık cevabı veriyorlar. Yani aradıkları numaranın kime ait olduğunu bildikleri halde rahatsızlık vermeye devam ediyorlar. Lütfen bu firmanın tacizlerine dur deyin.

İshak İshak 3.290 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İshak'ın Teşekkür Mesajı29 Ocak

    Şirket temsilcisi kısa sürede aradı ve sorunu çözdüler. Site yetkililerine teşekkür ederim

  • İshak14 Ocak

    Başkasınından alacağınız için beni ve ailemi rahatsız etmeyin lütfen. Benim adıma kayıtlı numaraları artık aramayın. Bu arada şahsı bulabilirseniz bendende 24 yıl önce almış olduğu 5 bin dolar gibi bir rakam var bir zahmet alıverin

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında gün içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Şirketimizin ürün , kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 386 06 71 - 0212 386 80 81 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler