03 Şubat 2014 #2271346

İstanbul Varlık Yönetim Kredi Borcuma Karşılık Fazladan Para İstiyor!

Birkaç hafta önce İstanbul Varlık Yönetim ile borç ödeme için anlaştık 250 tl peşinat yatırdım. Borcu avukatları ile görüşüp anlaşmayı yaptıktan sonra ödeyecektim fakat müşteri temsilcisi bir 250 tl daha istedi! Bu parada taahhüt parasıymış ben bunu kabul etmedim. Avukatla taahhüt yaptıktan sonra bu parayı avukata verme teklifinde bulundum ancak niyetleri belli avukatla falan görüştürecekleri yok görüştürseler bile tek taraflı anlaşma metni imzalatacaklar.


250 TL'mi de tırtıkladılar, aynı sorunu L** Varlık ile de yaşadım. Bunların hepsi aynı gayri resmi yollardan evraksız imzasız para tahsil etmek. BDDK'ya vs. kurumlara tüketici mahkemesine şikayet edeceğim. Ayrıca müşteri temsilcisi de çok saygısız telefonu yüzüme kapattı.

Bülent 1.950 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön