27 Ağustos 2013

İstanbul Varlık Yönetim İbraname Talebim!

Finansbank'a olan borcumu İstanbul Varlık Yönetime devir etmişler. Bu şirkete borcumu, Ziraat Bankası aracılığı ile ödedim. İbranameyi ertesi gün Ziraat Bankası'na göndereceklerini söylediler. Her aradığımda borcumu ödemeden önceki bana gönderileceğine dair bilgi veren kişiye bir türlü ulaşamadım. Her aradığımda farklı bahaneler uydurulup size geri dönülecek denip geri dönmediler.


Telefonlara çıkanlara ezberletilmiş şekilde aynı şeyleri söyleyip oyalamaya devam ediyorlar. Borcu ödemeden önce aynı günün sabahında 8:30 unda kendileri devamlı arıyorlar ama borcu öder ödemez telefonlara daha çıkmıyorlar. Gerekenin yapılmasını bekliyorum.

Yakup 926 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön