14 Şubat 2014

İstanbul Varlık Yönetim Dosya Kapama İşlemi

ING Bank'a olan borcum İstanbul Varlık A.Ş'e devir olduğunu öğrendim. Müşteri temsilcisi E*** hanımla görüştüm ve borcumu kapatmak istediğimi söyledim. Buraya kadar bana yardımcı olundu ama paranın tamamını kapattığımda dosya kapama yapıldı fakat benim mağduriyetim maaş icrası olduğundan dosyayı icradan kapatmadılar, hala açık duruyor.

Dosya nedeni ise E*** hanım bu konuda beni yönlendirmedi ben avukat değilim ilk defa başıma geliyor. Dosya kapanınca olay tamamlanıyor biliyordum ama değilmiş. 13.02.2014 tarihinde tekrar aradım telefonla müşteri temsilcisi bir bay çıktı bir ay süreceğini icradan dosyanın kalkması için dedi. Bunu daha önce benim söylemem gerekiyormuş.

Hasan 3.074 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön