05 Şubat 2014 #2277596

İstanbul Varlık Yönetim Borcumu Ödediğim Halde Açık Gözüküyor!

İş Bankası'na olan borcumu İstanbul Varlık Yönetim A.Ş tarafından tahsil edilip borcumun kapatıldığına dair ibranameninde elime ulaştıktan sonra tarafıma şu şeklide bilgilendirme yapılmıştır.


Borcunuzu kapattığınız andan itibaren elinize ibranameniz iki ay içinde gelecektir ibraname ulaştıktan sonra bütün bankalarla aktif bir şekilde işlem yapabileceksiniz (kredi kartı, kredi vs). İbraname elime ulaştıktan sonra yaptığım kredi kartı başvurularında bana red cevabı gelmiştir bu red cevabının aslıda borcumun açık gözükmesidir.


Şu anda mağdur durumundayım bu durumla ilgilenebilir misiniz?

Cevat 2.326 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Varlık Yönetim Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön