28 Aralık 2015

İstanbul Varlık Yönetim İbraneme Vermiyor!

İcrada yapmış olduğum anlaşmaya göre Denizbank borcumu ödeyeli 1.5 yıl olmasına rağmen İstanbul Varlık Yönetim ibraname mi vermiyor. Eskiden ulaşıyordum şimdi ise ulaşamıyorum. Savcılığa başvuru yapacağım.

Coskun T. 715 Okunma

Cevaplar

 • İstanbul Varlık Yönetim Müşteri Temsilcisi23 Şubat 2016

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 386 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

 • Coskun T.22 Şubat 2016

  Hala aramadilar. Ortada yoklar

 • Coskun T.21 Ocak 2016

  25 gün oldu hala çözüm yok. BDDK ya bildirim yapacagim artık

 • Coskun T.05 Ocak 2016

  Gecen hafta bir kez arayıp tamam halledicez dediler. Gene kayboldular

 • İstanbul Varlık Yönetim Müşteri Temsilcisi29 Aralık 2015

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 386 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön