İstanbul Varlık Yönetim İbraneme Vermiyor!

Coskun T. |

İcrada yapmış olduğum anlaşmaya göre Denizbank borcumu ödeyeli 1.5 yıl olmasına rağmen İstanbul Varlık Yönetim ibraname mi vermiyor. Eskiden ulaşıyordum şimdi ise ulaşamıyorum. Savcılığa başvuru yapacağım.

Etiketler :

Komisyon ve Masraflar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  17:53

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 386 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

 • Coskun T.
  22 Şubat
  20:23

  Hala aramadilar. Ortada yoklar

 • Coskun T.
  21 Ocak
  10:56

  25 gün oldu hala çözüm yok. BDDK ya bildirim yapacagim artık

 • Coskun T.
  05 Ocak
  09:53

  Gecen hafta bir kez arayıp tamam halledicez dediler. Gene kayboldular

 • 29 Aralık
  12:56

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 386 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.