İstanbul Varlık Yönetim Dosya Kapama İşlemi

Hasan O. |

ING Bank'a olan borcum İstanbul Varlık A.Ş'e devir olduğunu öğrendim. Müşteri temsilcisi E*** hanımla görüştüm ve borcumu kapatmak istediğimi söyledim. Buraya kadar bana yardımcı olundu ama paranın tamamını kapattığımda dosya kapama yapıldı fakat benim mağduriyetim maaş icrası olduğundan dosyayı icradan kapatmadılar, hala açık duruyor.

Dosya nedeni ise E*** hanım bu konuda beni yönlendirmedi ben avukat değilim ilk defa başıma geliyor. Dosya kapanınca olay tamamlanıyor biliyordum ama değilmiş. 13.02.2014 tarihinde tekrar aradım telefonla müşteri temsilcisi bir bay çıktı bir ay süreceğini icradan dosyanın kalkması için dedi. Bunu daha önce benim söylemem gerekiyormuş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  10:47

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.