İstanbul Varlık Yönetim Borcumu Ödediğim Evrak Verilmiyor!

Abdulkadir T. |

Denizbank'a olan borcumu 31-07-2013 tarihinde tamamını ödediğim halde ibranamemi patronlarının iş seyahatinde olduğunu söyleyerek 45 ile 60 gün arasında ibranamemi verebileceklerini söylediler. Başka hiçbir Varlık Yönetimi ve avukatlık şirketinden böyle bir şeyle karşılaşmadım. Borcumu ödediğim gibi ibranamemi gönderdiler. Borcumu bitirdiğim için ibranamemin tarafıma gönderilmesi lazım diye düşünüyorum.

Üstelik ısrarla aramama rağmen isimden dolayı benden ibraname istediklerini belirterek ibranamemi vermediler. Sonuçta bu benim en doğal hakkım ve tüm borcumu kapattığım halde bunu vermemeleri tamamen haksızlık. Bu yüzden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  09:48

  Bilgilendirme için teşekkür ederiz.En kısa sürede talebiniz üzerine,sizinle irtibata geçilecektir.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.

 • Abdulkadir T.
  17 Ağustos
  00:32

  Sikayetimi yazdiktan yarim saat sonra beni aradilar ama Memun değilim cunku istanbul varlik sirketi kendi bildiklerini okuyorlar ve surekli sirketlerinin 45 yada 60 gun sonra ibranamemi verebileceklerini söylüyorlar patronlari 2ayda bir imza atiyorlarmis tabi ne kadar inandiric i bilemiyorum

 • 13 Ağustos
  15:55

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Şirketimizin ürün ,kampanyalar ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için info@istanbulvarlik.com adresine veya 0212 370 06 58 telefon numarası ile çözüm merkezimiz aracılığıyla doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  İstanbul Varlık Yönetim A.Ş.