İstanbul Trafik Vakfı Trafik Aracını Kullananlar Trafik Polisi Olmalı!

Mustafa Mustafa23 Ekim 2019 14:30

Bugün 23/10/2019 Bahçelievler devlet hastahanesine annemi götürdüm ve kadın yaşlı olduğu için arabamı ilk boş bulduğum yere bırakıp arkasından giriş lemini yapmak için gittim aracım dan ayrılıp geri gelmem 12dk sürdü.

Geri geldiğimde aracım park ettiğim yerde yoktu, gördüğüm manzara trafik çekicilerinin arı gibi ortalıkta geziyor olması ve arabayı sırtına 8sn de almasıydı.

Arabamı almaya gittim 90₺ çekici 12₺ otopark ücreti istedi. Çekici trafik çekici ise ücreti onlara neden ödüyoruz? Üzerimde para yok otopark ücreti olan 12₺ vereyim eve ceza gelecek çekiciyi de raporlayın ona ilave edin diyorum, arabanı çıkaramazsın diyor. Yanımızda devletin bize kazık atma ihtimalini sürekli göz önünde bulundurarak yüklü miktarda para taşımamız gerekiyor sanırım.

Devamında çekici in polis değil normal bir vatandaş olduğunu ve çekici arabasında sigara içtiğini gördüm senin benim arabamı çekmeye yetkin var mı ve arabada sigara içmekte bir suç adalet avcısıysan kendin içinde uygula dediğimde sanane a. Diye bir yanıt aldırma. Durum vaziyet bu şekildeyse bizde birer çekici alalım bir boş arsa matbaadan da bir fiş kestireyim bizde bu işin peşine düşelim trafik çekiciler ine bir işlem bir resmiyetlik katılması gerektiğini düşünüyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler