sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstanbul Trafik Vakfı Haksız Araç Çekilmesi

Sibel Sibel04 Ekim 2019 08:20

Bugün 02.10.2019 çarşamba günü aracım haksız yere çekildi, hem zaman hem de maddi olarak mağdur edildim. Aracım Beylikdüzü Beylik pazarı caddesinde araç park ceplerinde park halindeydi. Orası araç park yeridir, yasak yer değildir ve park yasağı levhası dahi yoktur. Bunu da aracı çeken polis memuru onaylamıştır. Polis memurunun adı E***.

Pazarın otoparkından çıkan araçlara araç park yerinden yol yapacakları için park halindeki araçları oradan çekmişler. Çekilen otopark Beylikdüzü Hanzade otoparkıdır. Otoparka gittim, aracı çeken memuru bekledim. Memur kusura bakmayın dedi, sizin hatanız yok, haklısınız dedi. Çünkü Beylikdüzü Belediyesi'nden o bölgeye 'Çarşamba günleri pazar için buraya park etmek yasaktır' levhası konulsun deniliyormuş ancak icraat yokmuş.

Sonuç olarak memur beni haklı ve mağdur gördüğü için ceza kesmedi, ancak ben boş yere çekici ve otopark parası ödedim. Fotoğrafta da belli oluyor ki park edilen yer araç park cepleridir. Yolu engelleyen bir durum yoktur. Hiçbir levha yok, pazar için yol yapılacağını ben nereden bilebilirim. Haksız kazanç elde etmişlerdir. Lütfen paramı geri alabilmem için bana yol gösterin. Bunu nereye şikayet edebilirim? Hakkımı nasıl savunabilirim?

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler