sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İstanbul Trafik Vakfı Çekici Zulmü ve Çekicilerin Saygısız Davranışı

Nazan Nazan19 Kasım 2019 13:04

Bugün özel bir alışveriş sitesine taşıyıcılık yapmakta olan eşimin aracının içindeki kargo paketleri göre bile, araba sahibini inden alıkoymak için ve art niyetle, Altunizade, Kuşbakışı CD. No:27/1, 34662 Üsküdar/İstanbul adresinden çekip götüren şoförün saygısız tutumu ve hakaret dolu sözleriyle ilgili gerek Trafik Vakfı'na, gerekse yetkili kurumlara ve kişisel olarak bizzat plakaya dava açacağım, çünkü Sikayetvar.com ile olacak bir iş değil bu!

Bu aracın sadece 3 dakika için oraya park edildiğini ve ara sokak olduğunu göze alırsak, özelikle iş için kullanılan yani ticari arabaları çektikleri gün gibi ortada. Kişisel bilgileri ve telefonu ön camda yazan kargocuyu aradığınızda 15 saniyede aracının başında olacağını tahmin ediyorsunuzdur. Kargo arabası "paketlerimi bırakıp çıkacağım" diyen kendi gibi işçi olan bir adama kalkıp küfür ederek, tehdit edecek, fıtratta çirkin, hayadan uzak adamlarla da birebir mahkemede görüşeceğiz.

Bu halk artık bıktı bunlardan, illallah ettik, sizin bu zihniyetinizden. Günü 50 TL için çalışan adamlardan 100 TL ceza alanların evlatlarından çıksın inşallah bu adaletsizlik. 34 u***7 plakalı aracı 19.11.2019 saat 11'de kullanan şoför ile, gelecek cezada ismi yazan polisleri bir bir dava edeceğim, gittiği yere kadar da bu isyanı medya aracılığıyla duyuracağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İlhan 22 Şubat 19:26  

    İnşallah bir çözüme ulaşırsınız tüm haksızlıklar adına emsal olur

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler