22 Eylül
Yorum Yap
#10933868

İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Saygısızlığı!

Esasen kurumdan değil ama kurumun ''kart işlemleri'' birimindeki iki saygısız kadından şikayetçiyim. Kendilerine ulaşana kadar zaten önce dakikalarca beklemeniz gerekiyor. Telefonu açtıklarında 'efendim' diyorlar ''iyi günler İstanbul Teknik Üniversitesi kart işlemleri'' demek yerine. Sonra probleminizi anlattığınızda sizi dinlemeyip ''önce şunu yapman lazım'' diyor sanki ben onun asker arkadaşıymış gibi senli benli konuşuyor. Ki o söylediği işlemi yapıp yapmadığımı sormuyor ve benim o işlemi zaten yaptığımı bilmiyor bile.


Bunun üzerine tekrar aynı kurumun bilgi işlem daire başkanlığı yetkilileriyle ve ilgili banka olan VakıfBank ile iletişimi kuruyorum. İki birimde de herhangi bir üslup sıkıntısı yok. Tekrar bunun üzerine ''kart işlemleri'' departmanını arıyorum. Yine dakikalarca bekliyor ve 'efendim' diye karşılanıyorum. Bütün hikayeyi anlatıyorum ve bunun üzerine kendisini aynı departmandan başka bir meslektaşına yönlendiriyor. Bu kişi de senli benli konuşuyor ve 'efendim' diye karşılıyor.


Ona anlatıyorum durumu cevabı derdimi anlamadan ezbere bir biçimde veriyor. Yani bu her iki kadına da ne anlatırsanız anlatın onların ezberlerinde olan bilgi onlar için doğru ve biz o bilgilerin dışındaysak biz haksız oluyoruz ve bunun üzerine agresifleşiyorlar. En sonunda da kadın telefonu suratıma kapattı.İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğünden, ilgili makamlarından görevini kötüye kullanan bunlara hak ettikleri cezayı vermelerini bekliyorum.

Murathan 306 Okunma
Ziyaretçi Yorumları