23 Ağustos
#12471168

İstanbul Seyahat Muavinler Parayı Kendilerine Alıyor!

Tekirdağ'dan Aytekin balıkçılık yanındaki yazıhanenize 20 Ağustos İstanbul bileti almak için saat 14:00 gibi uğradım. İlgili hanımefendi bana saat 14:00 otobüsünün birazdan geleceğini bilet kesemeyeceğini otobüse binince bilet kesileceğini söyledi.


Otobüse bindim muavin beni arkada bir yere oturttu. Yaklaşık 15 dakika oturdum benimle ve yanımdaki amcayla biraz muhabbet etti daha sonra biraz daha muhabbet edelim diye bizi önde bir yerde oturtacağını söyledi. Bende can sıkıntısı ve öndeki koltuklardan birine oturtacağı düşüncesiyle kalktım ama beni yere bir tane minder koyup otobüs girişine yanımdaki amcayı ise muavin koltuğuna oturttu ve bizim verdiğimiz 39+39 lirayı kendine aldı.


Bana bilet kesmesini söylediğimde ise bilet kesme kağıdının arkada olduğunu getirirsem keseceğini söyledi. Muavinin ismi Ö****gözlüklü bir şey şoför de Adanalı adını hatırlamıyorum. Ayrıca sık sık yolda durarak kısa süreli yol gidecek yolcu aldılar ve onlardan aldıkları parayı da cebe attı ve bunları yaparken çok rahatlar söyleyeceklerim bu kadar.

Can Can 1.519 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler