12 Ekim 2016

Şafak Hastanesi Hangi Birini Sayayım ki

3 Ekim'de sezaryen ile doğum için eşimle birlikte 500 Evler İstanbul Şafak Hastanesi'ne gittik. Randevu saatimiz 13:00'dı ve 12:30'da hastaneye vardığımızda 4 gün öncesinden rezerve ettirdiğimiz odanın dolu olduğunu bizi farklı bir odaya verebileceklerini söylemeleriyle olaylar zinciri başladı. Neyse hayırlısı deyip odaya geçtiğimizde saat 1 gibi 1 hemşire 2 stajyerin odaya gelmesiyle eşime ameliyat öncesi sonda takılacağını söylediler. (bu işlem hastaya sorulup ameliyat esnasında bayıltıldığında da yapılabiliyormuş). Bunu yazmamın sebebi doğumdan 1 hafta geçmesine rağmen sondanın tahrişinden dolayı eşimin iltihaplanmasıdır. Doğum sonrası yine bebeğimizi kucağımıza alıp eve gitme heyecanıyla ayrıldık 2 gün sonra kontrole gittiğimizde çocuk doktoru M*** İ*** ve asistanın sürat 1 karış. Ben özel hastaneye geldiğimi düşünmeme rağmen devlet hastanesinden daha kötü bir muameleye maruz kaldım.

Caner 6.575 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Şafak Hastanesi Temsilcisi14 Ekim 2016

    İstanbul Şafak hastanesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Caner beyin şikayeti için kendisi ile iletişime geçilmiş olup,kontrol sürecinde kendisi ile yüz yüze görüşülüp şikayetleri ile bizzat ilgileniyor olacağız. Bilginize.

  • Caner13 Ekim 2016

    Çocuk doktoru Mehmet beyin ve asistanın koca hastanede tek çocuk doktoru olduğunu öğrenmem çok uzun sürmedi yaklaşık 2.5 saat kadar muayene sırası bekledik ve muaynede doktorun sadece bebeğiniz iyi durumda demesiyle son buldu. Beslenme veya bir sonraki kontrol, asılarıyla ilgili bilgiyi dün gittiğimiz sağlık ocağında öğrendik. Şafak hastanesini tek tercih etmemizin sebebi kadın doğum Albert kazado'dur. Artık doğum yaptığımıza göre kendisine teşekkür eder oraya yolu düşenlere Allah'tan sabır dilerim. Son olarak hastanede yazdığım şikayet dilekçesine 1haftadır dönen olmadı:)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön