11 Ocak 2016

Şafak Hastanesi 7 Günlük Bebeğimi Muayene Etmeden Gönderdiler Bizi

28.12.15 gününde malum hastanede 800 TL ücretle doğum gerçekleşti. 5 günlük ücretsiz kontrol süresi verdiler. Ben hastaneye 04.01.16 tarihinde başvurdum. 7 gün geçmişti. Fakat yarım gün 1 Ocak tatili sonrasında 1 gün resmi tatil 2 gün hafta sonu ve 1 gün kar tatili gerçekleşti. Toplam 4.5 gün tatil ve yarım gün iş günü geçmesine rağmen 7 günlük bebeğimi kontrol etmediler. Ekstra 133 TL muayene ücreti istediler. Biz de bu ücreti veremeyeceğimizi bildirip hastaneden ayrılmak zorunda kaldık.

Muhammet 4.502 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet12 Ocak 2016

    Külliyen yalan benim tarafıma sonradan ücretsiz muayene yazılmamıştır. Sahtekar dolandırıcı olduğunuz kadar iftiracısınız da. Bana tanınan 5 gün süreden 2 iş günü geçti ve bana sevde isminde bir doktordan muayene olabileceğim söylendi. Bu doktorun ne kar tatilinde ne yılbaşı tatilinde ne de araya giren hafta sonunda orada olduğunu kanıtlayın iftiralarınızı dahi kabul edeceğimi bildiriyorum.

  • İstanbul Şafak Hastanesi Temsilcisi11 Ocak 2016

    Hastamıza verilen randevu tarihinde hastanemizde yeni yıl ve kar tatili nedeniyle herhangi bir doktor eksikliği bulunmamakta olup hastamıza verilen randevuya gelmediği, geldiği tarihte ise doktorun randevuların dolu olması nedeniyle muayeneye alınamadığı,hastamıza daha sonra ücretsiz muayene yazılmasına rağmen hastanın bu teklifi kabul etmediği tespit edilmiştir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön