24 Ekim 2016

İstanbul Optimum Mado Dondurma Personel Hesap Şişirme Anlayışı.

Eşimle 3-4 gün öncesinden optimum Mado Dondurma'ya gittik ve çay ve mocha siparişi için garsonu çağırdık. Kahvaltı ücretini sorduk ve siparişi net bir şekilde 2 kişilik kahvaltıya çevirdik. 5 dk sonra ellerinde sadece mocha ile geldiler. Net bir şekilde siparişi daha siz tam almadan aynı anda kahvaltıya çevirmiştim dedim. Tamam o zaman deyip geri götürdüler. Kahvaltı menüde sınırsız çay yazıyordu. Ancak ilk çaylardan sonra masamızla ilgilenmez oldular, sanki yeter içtiğiniz çay der gibi garson arar olduk her bir çay için.

Hesabı istedik, gördük ki 50 TL'lik kahvaltı ücretsiz dışında ekstradan mocha kahve ücreti de eklemişler. İtiraz etmemize rağmen, kahvaltı ile aynı anda verdiğimiz ve iptal ettiğimiz ve ayrıca tamam deyip geri götürdükleri içmediğimiz mocha kahvenin faturasını zorla bize ödettiler. Eğer sipariş vermiş ve 2 dk sonra bile iptal ettirmiş olsa idim neyse. Küçük hesaplar bizi üzdü.

Alper 1.782 Okunma

Cevaplar

  • Alper 26 Ekim 2016

    Sorunun ortadan kalkması, ne şekilde ortadan kaldırıldığı ile ilgili geri bildirim yapmanız en azından kendi haklarımızın korunduğuna inandığımız anlamına gelebilir. Saygılarımla.

  • Mado Dondurma Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Alper B, Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz düşüncelerinize çok teşekkür ederiz. Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir. Dikkatimize sunmuş olduğunuz konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılacak olup en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla. MADO www.mado.com.tr [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön