07 Şubat 2014 #2281587

İstanbul Minibüsçüler Odası Minibüsçü Ters Yola Girerek Arabaların Üstüne Sürdü

Küçükçekmece'ye giden sarı şapkalı bir minibüsün sürücüsü, Masko civarında ters yola girerek arabaların üzerine sürdü. Sonra yol boyunca çok tehlikeli ve ralli yapar gibi araba sürdü. Kendisini uyaran yolcuları tersledi. Birçok tehlike yaşadık. İstanbul Minibüsçüler Odası şu minibüsçülere bir çeki düzen verilmesi lazım. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.

Mehmet 321 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Şubat 2014

    kesinlikle minübüslere zorunlu olmadıkça binmem ve binilmesini de tavsiye etmem. Ancak otobüslerin gitmediği yerlere acil haller dışında belki binerim. Ama bunun dışında kesinlikle minibüslere binmem.

  • Mehmet07 Şubat 2014

    (Küçükçekmece'ye giden sarı şapkalı bir minibüsün sürücüsü, Masko civarında ters yola girerek arabaların üzerine sürdü. Sonra yol boyunca çok tehlikeli ve ralli yapar gibi araba sürdü. Kendisini uyaran yolcuları tersledi. Birçok tehlike yaşadık. İstanbul Minibüsçüler Odası şu minibüsçülere bir çeki düzen verilmesi lazım. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.) daha evvelce yukarıdaki şikayeti yazmıştım. bazı detayları orada belirtmeyi unutmuştum. Yukarıdaki bilgilere ilaveten şunu da aktarayım. Minübüsün plakası: 34 M 5341Minibüsten indikten sonra not almıştım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön