23 Mart 2013

İstanbul Minibüsçüler Odası Minibüs Şoförleriniz Eğitimsiz!

Bugün Yakacık'tan kartala gitmek için 6220 plakalı minibüse bindim. Şoför 25 veya 30 yaşlarında birinci hata total ışıklarında özel araç şoförüyle yol verme tartışması %100 bizim şoför hatalı ikinci konu ben ayaktayım yan koltukta bayan oturuyor tabi arkada bayanlar şoför belki on sefer küfür etmiştir, iki lafının başı küfür.

Kartal'da indim işimi gördüm geriye 5275 plakalı minibüse bindim dönüyorum Kartal köprüsüne geldik şoförün arkasında oturuyorum yaktı bir sigara o kadar yolcuda dumanından istifade etti.

Ben şimdi bir vatandaş olarak soruyorum sizler bu şoförleri eğitime niye tabi tutmuyorsunuz sizin hattınızda şoför olarak çalıştırdığınız insanlar örnek olmalı.

Hüseyin 85 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin16 Nisan 2013

    ben şikayet ettiğim günü olayı ben yaşadım ve size bildirdim birdaha minübüse binmedim fakat yolda izlediğim kadarıyla aynı devam ediyor durakları belli değil olur olmaz yerde durup kazaya neden oluyorlar bunlara ait durak olması gerekir durak harici yolcu alamaz kuralı koymanız gerekiyor ışıklı sinyalizasyon olan yerde yolcu indirip bindiriyorlar yeşil ışık yanmış sen gidememişsin adamın umurunda değil o binecek yolcuya bakıyor busebepten dolayı kavga çıkıyor kusura bakmayın gözlemlediğim kadarıyla aynı tas aynı hamam siz denetimlerinizi doğru ve düzenli yaparsanız biz diğer şöförlerde hatalı olabiliyoruz fakat yüzdeye vurursak biz 100/30.minübüs şöförleri 100/70 takdir sizin saygılarımla hayırlı günler ve başarılar dilerim.HÜSEYİN TİRAKİ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön