20 Ocak 2014 #2242999

İstanbul Halk Ekmek Personeli Hakaret Ediyor

Fatih/Kocamustafa Paşa Sümbül efendi camisi yanındaki halk ekmekten poşetli ekmek aldım . Son kullanma tarihinin çok yakın bir zamanda biteceğini fark ettim. Satıcıya sorduğumda 'sen onun son kullanma tarihine bakma öylesine yazıyorlar, ekmekten kim ölmüş ' diye alaylı tavırda cevap verdi. 'Bende sizin karşınızda çocuk yok, bende denetin memuruyum neyin ne olduğunu biliyorum' dedim. Satıcı bir hışımla 'kim olursan ol istersen başbakan ol' git diye hakaret etti. Cami yanında onca insanın içinde nasıl bir davranış bu. Şişman, kısa boylu, göbekli, esmer bu şahıs. İstanbul Halk Ekmek gereken uyarının yapılmasını istiyorum.

Olcay 916 Okunma

Cevaplar

  • Olcay25 Ocak 2014

    değişen bişey olacağını sanmıyorum ama en azından şikayetimizi dinliyip değerlendirdiler bizler bu şikayetleri yapmazsak meydanı boş bulur at koşturular teşekkür ederim

  • İstanbul Halk Ekmek Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Söz konusu büfe işleticimiz müşteri ilişkilerine dikkat etmesi hususunda yazılı olarak uyarılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. İSTANBUL HALK EKMEK A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön