İstanbul Halk Ekmek Hamidiye Suyu 75 Kuruş Pahalıya Satıyorlar.

Ayse İ. |

Pendik/ Kurtköy civarında oturuyorum. Hamidiye 5 lt su ihe'de 2.5 TL'ye satılıyor. Ayrıca Torku'nun tam yulaflı bisküvi markette 0.75 kuruş iken burada 1.25 TL.

Etiketler :

Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  13:30

  Büfelerimizde ürünlerimiz haricinde Hamidiye su satışı ve akbil dolumuna izin verilmektedir. Bakkal-market ve unlu mamuller statüsündeki bayilerimizde ise harici ürün satışı yapılabilmektedir. Konuyla ilgili Kurtköy bölgesi ve civarlarında bulunan 3 adet büfemizde yaptığımız kontrollerde harici ürün satımına (bisküvi ) rastlanmamış ve satışına izin verdiğimiz 5 lt Hamidiye suyu satışlarının 1.75- 2.00 TL olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca bölgede 2 adet Bakkal -Market ve 1 adet Unlu Mamuller statüsünde çalışan bayilerimiz bulunmakta ve bayi sözleşmesi kapsamında ekmek satışı haricinde gıda maddesi satabilmektelerdir.

  Söz konusu şikayete konu olan büfe işletmelerimizin olmadığı , bölgede yaptığımız tespitler ve şikayeti bildiren müşterimizin özellikle büfe diye belirtmediğinden de anlaşılmaktadır.
  Ayrıca bölgede bulunan ve Halk Ekmek harici, gıda üzerine satış yapan bayilerimizin ( Bakkal-Market, Unlu Mamuller) fiyat politikalarına da tarafımızdan müdahil olunmamaktadır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.