16 Mart 2013

İstanbul Göz Hastanesi Yanlış Tedavi!

09. 05. 2012 tarihinde muayene olduğum hastanede dr. **arafından reçetem ve göz numaralarım yazılmış olup, tarafıma oasys marka lens verilmiştir. tarafıma verilen lensler yaklaşık 5-6 gün içerisinde gözde batma hissine ve hiç lens takmıyormuş gibi görmemde bozukluğa sebep oldu. bunun üzerine başka bir şehirde olan eski göz doktoruma gittim. durumu izah ettim.

Yanımda götürdüğüm oasys marka lensleri görür görmez "bunlar senin için uygun değil, bunların çapı 8. 6, senin gözlerin 8, 9 mm, kullanmaya devam etsen gözlerinde telafi edilemeyecek rahatsızlığa sebep olurdu" dedi.

Ali 1.492 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Şubat 2014

    şikayetime binaen söz konusu kurumun hasta hakları sorumlusu tarafımla iletişime geçmiş olup tekrar muayeneye davet etmiştir. yapılan muayane sonucunda göz yapıma uygun olacağı düşünülen özel lens siparişi verilmiştir. 4 ila 6 hafta sürede geleceği belirtilmiştir. saygılarımla

  • Ali 15 Nisan 2013

    şikayetime istinaden istanbul göz hastanesinden tarafıma yazılı veya elektronik ortamda her hangi dönüş yapılmadığı ve konuya ilişkin olarak bir izahat verilmediği için bu hastane benim gözümde insan sağlığını ticari bir unsur görmekten çekinmeyen bir kurumdur. saygılarımla .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön