27 Haziran #10513892

İstanbul Kanlıca Sahili Amacının Dışına Çıktı

Beykoz Belediyesi tarafından halkın yürüyüş yapması, deniz havası alması ve ayrıca bisikletliler için özel olarak da genişletilen Kanlıca Sahili uzun süredir amacından saptırılmış durumdadır. Gündüzleri balık tutanlar yüzünden akşamları ise Kanlıca Sahili'ni ticarete dökenler (masa ve sandalyeler getirilip, semaverde çay yapılıp satışa sunarak bir işletme havası verilmiş) yüzünden bırakın bisiklete binmeyi yürüyüş yapacak yer kalmıyor.


Bugün şahit olduğum başka bir manzara ise sahil yolunun bir kısmını pankartlarıyla kapatıp sahur organizasyonu düzenlenmesiydi, görüntü gerçekten Kanlıca Sahiline yakışmayacak kadar kötü. Beykoz Belediyesi tarafından bu duruma bir el atılmasını rica ediyorum.

Nermiye 1.508 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi04 Temmuz

    Sayın ;Nermiye A. sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-8582684617 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-8582684617 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön