05 Eylül 2013 #1995250

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zehirli Gaz Soluduk!

Acıbadem mah. Bedrettin sokak Kadıköy de oturuyorum. Dün sokağımızda gerçekleştirilen iski- izolasyon çalışması sonrası tüm sokak ve mahalleyi inanılmaz bir tiner kokusu kaplamış durumdadır. Açıkçası bu kokunun neyden kaynaklandığının ivedi bir şekilde tarafımıza açıklanması gerekmektedir. İSKİ çağrı merkezi operatörü "lodostandır" gibi ilginç bir açıklama yapmaktadır.


Kanser riski içeren bir maddeyi solumak istemiyoruz . Astım hastaları nefes alamıyor ve evde uyunmuyor şuanda. Tüm Kadıköy halkının 2 gecedir soluduğu gazın acil açıklanmasını istiyoruz.

Elif 53 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Elif İ. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2259835 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2259835 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön