03 Eylül 2013 #1980559

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yeşilköy Sahili Pislikten Yok Oluyor!

Yeşilköy batağı, buranın bir oturanı olarak her ne kadar dilimde tüyde kalmadıysa yine dayanamayarak yazma duyarlılığını gösteriyorum.


Sahil çingenelerden ve gelen tüm müptelalardan, kapkaççılardan, tinercilerden artık nefes alınmaz halde, A*** bey sizde komşumuzsunuz bir pazar sizi sahilde pikniğe davet etmek istiyorum? Çok mu zor sahile girişlerin ücretli olması, çok mu zor insanların çöplerinin yere atmasını önlemek, şahsen duyarlı bir vatandaş olarak Yeşilköyümüz gibi bir cennet cehenneme döndü. Pakkartlara gelene kadar buralara el atsanız A*** Beyciğim!


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden sonuç gelmeyecek olsada saygılar...

Yasemin 75 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yasemin Ö. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2256132 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2256132 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa 2256132

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön