28 Ağustos 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ürün Yok!

İşim gereği haftada iki kere İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Alibeyköy'deki cep otogarında seyahat etmekteyim. Burada bulunan iki büfede sadece Marlboro grubu ürünler satılmakta. Defalarca kullandığım sigarayı istememe rağmen bir türlü diğer grupları satmıyorlar.

TAPDK yasasına göre böyle bir hakları yok.
Bizi sadece Amerikan malı içmeye zorluyorlar. İBB'nin işlettiği bir kuruma bu hiç yakışmıyor. Sorduğumda sadece Marboro ile anlaşmamız var diyorlar. Binlerce kişinin ziyaret ettiği otogarda böyle keyfi bir uygulama yapılamaz. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Elçin 121 Okunma

Cevaplar

  • Elçin21 Eylül 2015

    hiçbir geri dönüş yapılmadı. Süreç aynen devam ediyor.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sayın Elçin B.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-942263688 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-942263688 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön