10 Şubat 2014 #2285445

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Araçları Eski

Ben ve benim gibi yüzlerce bu insanların allah aşkına sesine bir kulak verin. Yıllardır hep aynı dert aynı çile Tuzla-Cevizlibağ hattında çalışan bu araçların bu denli eski kırık dökük aşırı ses çıkaran aşırı egzos dumanı çıkaran aşırı şekilde çevreyi kirletmeleri, kışın soğukta kapı araları açık dona dona gidiyoruz geliyoruz.


Koltukları kırık dökük her taraf pislik içerisinde. Yaz olur klimaları çalışmaz insanlar üst üste sıcak havada sucuk gibi oluyor. Dahası bu araçlarda Kavacık'tan biniyoruz Maltepe'ye tek bilet Maltepe'den yine aynı Kavacık çift bilet bu haksızlık daha ne kadar sürecek.

Alibey 44 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Alibey K. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-82027275 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-82027275 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön