14 Ağustos 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Parası Çok Fazla Geliyor!

27-06-2013 tarihli faturada 349 TL ödeme geldi. Bu altı aylık su parası gibi. 21-06-2013'te itiraz ettim su saati üstüme kayıtlı değildi. O gün üstüme aldım. A**** K. adına kayıtlıydı. Bu evi aldığım A**** K. Silivri'de olduğu için gelemedi.

Su parasını kredi kartı ile taksitlendirip ödeme kaydı verdim. Öncelikle oradaki görevlilere tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular. Bu su parası yüz metreküp karşılığı gibi. Emekliyim İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yardımcı olmasını rica ediyorum.

Necdet 81 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Necdet K. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2213021 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2213021 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön