09 Nisan 2013 #1733320

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözleşme İptalinden Doğan Ücretin İadesini Yapmıyor!

İstanbul Ümraniye'de 26. 02. 2013 tarihinde İski Su sözleşmesini iptal ettirdim. Fakat şehir dışında olduğum için içerideki 160 TL para iademi için IBAN numarası ve bilgilerimi vererek göndermelerini rica ettim. Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen hala 160 tl parayı yatırmamışlar.


Son 1 haftadır hergün arıyorum ordan oraya aktarıyorlar en son aktardıkları yerde de cevap veren yok yada farklı numaralar veriyorlar. Ulaştığım bir yer paranın yattığını söylüyor bankaya gidiyorum verdiğim IBAN numarasında yatan para yok. Tekirdağ Çerkezköy'de çalıştığımdan dolayı İski genel müdürlüğüne ulaşamıyorum, gidemiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Batuhan 56 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Batuhan A. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön