16 Eylül 2013 #2014383

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sorunumla İlgili Dönüş Yapmıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine kaçıncı şikayetim ve kaçıncı görmezden gelişiniz. Bu yazıyı yazdığım şu pazar günü saat 20:30 dışarıda iş makinelerinizle kasıtlı olarak toprak boşaltılıyor. Toprağı kaldırıp indiriyorlar. Hiçbir iş yok ortada. Kaldırım taşları ihalesini vermiş olduğunuz Nuhoğlu inşaat yaklaşık bir senedir evin önünde şantiye kurmuş durumda. Kaldırımı kazıyorlar tabiri caizse hergün bir kaldırım taşı diziyorlar. Tek yaptıkları şey şantiyenin içinde malzemeleri toprağı alıp oradan oraya boşaltmak. Başka bir şey yok. Sanırım işi ne kadar uzatırlarsa o kadar iyi para kazanacaklar. Bıktım tozdan gürültüden.

Ozlem 118 Okunma

Cevaplar

 • Ozlem28 Kasım 2013

  bildiri geldide ben bi halt anlamadım.dolaylı yollarla kem küm.yok çözüm.özlem hanım sen bizim sefamız için cefa çekmeye tamam.alt tarafı beş yüz günlük bi çalışma.ne olucak canım.uyumayı mezara bırak.değilmi.bunu demek istediniz heralde.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Ekim 2013

  Sayın Özlem D.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-3300749 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza bildirilmiştir.İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Ozlem10 Ekim 2013

  hala dönüş bekliyorum. amacın insanları huzursuz eden unsurları ortadan kaldırmak değilse bu konuyu bi çözüme ulaştıramıyorsan ne amaca hizmet edersin.neyin peşindesin beyaz masa?

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Özlem D.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-3300749 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-3300749 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön