09 Eylül 2013 #2000081

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sorunum Çözülmedi!

Daha öncede şikayet etmiştik. Aradılar bizi herşey güzel. Geldiler, yolları kırdılar. Bize dediler ki yandaki binayla aynı boruyu kullanıyormuşuz. Düzelttiklerini söylediler. Ama şimdi daha kötü oldu. Galiba artık boru kullanmayı unuttular heralde.


Yıllardır bıktık artık bu su şikayetinden. Ben mecbur muyum banyoda susuz kalmaya? Duş alırken su azalıyor sıcak su geliyor. Buna artık bir çözüm bulun. Geldiniz ama yapamadınız. Lütfen sorunumun en kısa sürede düzeltilmesini talep ediyorum. Mukavele no : IH 7****3.

Sezer 49 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Sezer M.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1552222 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1552222 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön