26 Kasım 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Konusunda Daha Duyarlı Olunmalı!

Türkiye'de bilindiği üzere insan hakları yokken hayvan hakkı daha zor. Ancak bizim isteğimiz sokak hayvanları ve bunlar ile irtibattaki veterinerler açısından kolaylıklar sağlanmasıdır.


İnsanlar, hayvanların bakımı için veterinerleri suçlarken, esas bu konuda ilgi göstermesi gereken kurum kamudur. Bunun birinci sebebi veterinerler ticari amaçlı, kar amacı üzerine kurulmuş kurumlardır.


Belediyeler ya da kamu kurumları bu işe el atmadığı sürece hayvanlarda mağdur kalacaktır. Bizim temennimiz hayvanların da bir hakkı olduğudur.

Kerim 761 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi27 Kasım 2014

    Sayın Kerim B. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-489708080 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-489708080 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön