14 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2449709

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sokağımıza Hız Kesici İsteğimiz Reddediliyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ve Tuzla Belediyesi'ne kaç kere sokağımıza hız kesiciler, kasisler yapılması hususunda talepte bulundum her defasında aldığım cevap oldukça manidar; kendilerinden kendi şahsıma maddi çıkar sağlayacak bir şey mi istiyorum acaba ki bu kadar tepki çekti de bu derece katiyetle reddedildi!


Tuzla Postane mahallesinde Manastır caddesine, Yalıboyu caddelerine dahi hız azaltıcı kasisler yükseltiler yapılırken Tunç sokağa inatla ısrarla yapmaktan imtina ediliyor! Bu çok tuhaf bir durumdur, araçların deli gibi hız yapması sokaktaki hayvan, çocuk tüm canlılar için tehlike yaratıyor birçok beslediğimiz hayvanı bu yüzden kaybettik illa bir insan mi ölmeli sakat kalmalı!

Melek 449 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Sayın Nesrin Y ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-198607287 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-198607287 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler