17 Eylül 2013 #2014206

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Pazar Günü Yol Çalışması!

15/9 Pazar günü 3 kez Beyaz Masa'yı aradım.Görüştüğüm kişiler S** H** H** B** M** H**(2667436) Yapım ekibi sorumlularının pazar günü nedeniyle şikayetime 2 gün içinde yanıt verebilecekleri söylendi. Hangi anlayış bir insan hakkı olan dinlenme hakkını ihlal edip pazar günü yol yapımı için izin verebilir. Okulların yarın açılacağı söyleniyor. Bunu yeni mi öğrendiniz?


Hemen çözülmesi gereken bir soruna 2 gün sonra cevap verilecekse Beyaz Masa ne işe yarar?Telefondaki M** Hn görev yerleri ile ilgili sorumu "veremem güvenlik açısından, burayı basabilirsiniz"diye yanıtladı. Ad soyad, adres, mail bilgilerimi verdiğim ve bana hizmetle yükümlü kurumdan aldığım yanıta bakın hele. Ben size nasıl güveneyim?

Altıok 166 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Altıok G.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konular ile ilgili gerekli denetim ve çalışma yapılıp en kısa sürede tarafınıza yanıt dönülecektir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön