24 Ekim 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Pazar Günü Su Kesintisi!

İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa'da yaşamaktayım. Düzeltiyorum yaşamaya çalışmaktayım. İstanbul yoğunluğunda sözde büyük şehirde 6 gün yorucu iş gününden sonra pazar günü uyanıyorum ve duş alamıyorum. Tuvalete çıkamıyorum. Dişimi fırçalayamıyorum. Yaptığımız kahvaltının bulaşıkları pis bir şekilde mutfakta bekliyor. İstanbul gibi sözde büyükşehirde yaşıyorum ancak çektiğimiz sefaletin ayarı bile yok.

Bugün pazar günü insanlar dinlenecek duş alacaklar. Aile ziyaretleri olacak misafir ağırlayacaklar. Yapılanlar terbiyesizlikten başka bir şey değildir. Eğer bu kurumun yöneticileri cebe para indirmekten vakit bulup işlerini adam akıllı yapmıyorlarsa işi bilene bıraksınlar. Bu kurumu denetleyenler de aynı şekilde işlerini yapsınlar. Hizmet bedeli adı altında ücret kesip fatura yazmayı bildiğiniz gibi aldığınız o hizmet bedellerinin hakkını verin.

Berkan 375 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Berkan M. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-2276930909 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2276930909 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön