04 Eylül 2013 #1993601

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ödediğim Fatura İptal Edilip Yenisi Çıkarıldı!

Bu İSKİ ile uğraşmaktan artık gerçekten bıktım. Her ay yeni bir sorun. Son ödemesi 16 ağustos 2013 olan 29 lira tutarında bir faturam gelmişti ve zamanında ödedim. Aradan 1 hafta civarıi bir süre geçti ve İski faturalarını kesen sevgili arkadaşlarımız yeniden bir fatura çıkartıp kapımıza bırakmışlar. Açıklama kısmında bu ödediğimiz 29 liralık faturanın iptal edildiği ve yerine bu faturanın kesildiğini yazmışlar.


Tamam iptal edin iptal edin de e ben iptal ettiğiniz faturayı ödemiştim. Bana bu parayı kim ödeyecek? İski müşteri hizmetlerini aradığımızda herhangi bir iade sistemlerinde gözükmediğini de söylediler. Yani bir fatura fazladan ödemiş olarak devam edeceğiz fatura ödemelerimize.

Murat 101 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Murat E. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2259817 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2259817 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön