22 Kasım 2014 #2842254

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mor Halk Otobüslerinde Cam Yok Ve Klima Sorunu Var!

Mor renkte olan Halk Otobüslerinin çoğunda cam yok? Niye böyle bir araç tercih edip halka layık gördünüz? Şoför bey keyfine göre açarsa klima veya havalandırma güzel hoş ama açmadığında bozuk! Dediğinde havasızlıktan insanlar boğuluyor zor anlar yaşıyor yol işkenceye dönüşüyor. Özellikle halk otobüslerinde yazın karşılaştığım klima bozuk abi çalışmıyor ya da klima açık abi bu kadar çalışıyor (ki o açtığı havalandırma) aklınca insanları kandırıyor.


Şoförlere göre klimalar havalandırmalar bozuk olduğu durumlarda cam açmak istiyoruz doğal olarak içeride boğulmamak için hava almak için. Sizden ricam her İETT otobüsüne açılabilir cam yapılması gelecek yaz bu problemi yaşamak istemiyoruz.

Yiğit 329 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Kasım 2014

    Sayın Yiğit Ş. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-482194765 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-482194765 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön